| Brianna59 a întrebat:

Sunt coordonatoare Avon si caut persoane interesate sa faca banuti si sa ia produse cosmetice la reduceri. Este cineva interesat?

3 răspunsuri:
| mlydAk a răspuns:

Eu! lasa-mi nr de tel!

Răspuns utilizator avertizat
| adina7 a răspuns (pentru mlydAk):

Buna! Puteți vedea ultimele noutati despre produse si cadouri de la Avon pe urmatoarea pagina de facebook. Va puteti inscrie online gratuit din pagina(tab-ul formular de inscriere) si veti putea castiga premii suplimentare doar prin intermediul ei. Va astept pe pagina!:)
https://www.facebook.com/pages/Atelierul-tau-Avon/1592428680991967