| Rebelul_1915 a întrebat:

Sunt din Alba Iulia si imi doresc foarte mult un yorkshire terrier toy! Daca stiti pe cineva care vinde sau chiar voi contactati-ma aici
Multumesc!winking

Răspuns Câştigător
| MyLife a răspuns:

Pai eu am si sunt foarte draguti dar din pacate nu il vind pentru nimic in lume...in Romania greu ai sa gasesti daca ai rude sau cunoscuti in moldova uitete pe site :www.999.md la anunturi animale domenstice si ai sa vezi o multime de catei

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de vanzare! mai multe detalii si poze : szekelyrobert94@yahoo.com