| krena a întrebat:

Sunt din Arad si persoanele interesate de pui de ciobanesc german si poate la iarna de ciobanesc de bucovina ma pot contacta pe adresa de email swim_laura@yahoo.com.Puii de ciobanesc german nu au pedigree si inca nici carnet de sanatate (s-au nascut pe 10 iulie 2011) ii dau cu 150 lei.Anuntul este valabil pana in luna septembrie 2011.Ca sa si fie o intrebare...Cine vrea sa cumpere?big grin

2 răspunsuri:
| Sophy1 a răspuns:

Samsari

| krena explică (pentru Sophy1):

Samsara esti tu daca tot esti proasta ia-o ca pe un sfat incearca sa nu iti arato prostia asa mult... ok?winkingauzi ba frate pun si eu anuntu si sare pi2da asta smechera ca cica samsari ai invatat cuvantu si esti fericita ok ma bucur... DA IN ALTA PARTE!