| bobi7477 a întrebat:

Buna sunt din cluj si detin permis de pescuit anpa pentru. niste lacuri la care pescuiesc.in permis scrie ca am voie pe respectivele lacuri cu 4 bete cu 2 carlige fiecare. eu as dori sa pescuiesc la arici,(momitor cu ace), care are 6 ace. Risc vreo amenda daca pescuiesc cu 2 bete cu arici? cel mai detaliat si explicit raspuns ia fundita.

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Cred ca da, deoarece nu asa este trecut in permis, cel mai bine este sa intrebi acolo unde ti-au eliberat permisul, ei iti vor da cel mai bun raspuns.