| demonxyz a întrebat:

Buna sunt ella, am un puiut de amstaff cine stie cate ceva despre ei si dresarea lor? ma gasiti pe id-ul de mess no.death90@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| blueSky_3324 a răspuns:

Cat ii iubesc! e rasa mea preferata. Vorbeste cu el, poate parea aiurea, dar intelege mai mult decat crezi. E fetita sau baietel? si inca ceva, fi rea cu el/ ea cand greseste pentru ca trebuie sa stie cine este seful, ca daca nu, in loc sa-l plimbi tu o sa te plimbe el.

| demonxyz explică (pentru blueSky_3324):

Este un ELhee hee imi poti da te rog add la id. as dori sa imi mai dai detalii...

1 răspuns: