| SiA31 a întrebat:

Bună!
Sunt interesată de o cățelușă beagle, cu vârsta de 3 luni, până în 500 de lei.
De preferabil, în zona județelor Caraș-Severin, Timiș, Arad, Hunedoara, Cluj-Napoca, Sibiu, Alba, Oradea.
Am căutat pe site-uri gen OLX, etc.
Dar nu am găsit mare lucru.
Dacă aveți vreo idee despre persoane care vând, vă rog să îmi scrieți. Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| AlexAL275 a răspuns:

Caută în continuare. Mai poți încerca pe lajumate.ro, marketplace, publi24. Eu am găsit o cățelușă amstaff în vârstă de aproape 2 luni la prețul de 200 de lei pe site-ul lajumate.ro. Părinții chiar sunt din rasa amstaff, proprietarul deținea numai această rasă. El mi-a spus că prețul e mic, deoarece e doar un câine, nu e ceva scump, gen mașină sau alt obiect material ca să dai atâția bani pe el. Eu cred că a fost și din cauză că se apropia revelionul rolling on the floor

| Ssssclaudiaaaa a răspuns:

La pretul asta gasesti doar adulti. Acum m-am uitat pe publi24 si gasesti pui de la 700 in sus. Stiu ca nu e ceea ce ai cerut dar poate gasesti tu.
Ca un sfat: cere poze cu parintii catelului si ai mare grija sa nu fie bolnav!
Sper ca te am ajutat!

| SiA31 explică (pentru Ssssclaudiaaaa):

Am găsit și puiuți în prețul ăsta, numai că sunt în celălalt capăt al țării. Găsisem și aici în zonă, dar până au ajuns ai mei în țară, s-au dat toți. O să mai verific site-urile.
Mulțumesc pentru sfaturi!