| HalloweenPumpkin a întrebat:

Buna sunt lawynutza tot de pe TPU cred ca unii dintre voi ma aveti ca prieteni sau poate vam ajutat sau am fost ajutata si acum o sa intru numai pe contul asta si am uratoarea intrebare am un blog http://blogulfetelor1.blogspot.com si vreau sa pun si eu un calendar si un ceas (daca se poate cine ma poate ajuta cel cemi va raspunde doar la o parte din trebare va primi doar o funda cine imi raspunde la toata intrebarea va primi doua funde deci oricum cam toti ce vor raspunde corect va primi o funda la o intrebare gen conversatie pe care o s-o pun (100% veti primi funda si poate si vot) deci va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| alex999 a răspuns:

Pai dai la design adaugat un obiect gadget mai multe gadgeturi daily gageturi si gata.

1 răspuns: