| adibl a întrebat:

Buna TPU am fumat cam 2 tigari acum doua saptamani si acum 5 zile mai putin de jumatate de tigara si maine ma duc sa fac analize la plamani sau film la plamani cum vreti sai spuneti se vede oare doar de la atata? un raspuns mai sigur va rog!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la atat nu se vede, daca erai fumator de cateva luni poate

| Okkultist a răspuns:

Nu se vede. Fumatul se folosea in practici spirituale sau chiar in medicina (fumatul anumitr plante) pentr a vindeca anumite afectiuni in pararel cu pranayama. Dar oameni exagereaza no comment. Asculta, lasa fumatul, nu este bine, iti vei distruge tot, nu fa prostia asta. Nu se va vedea la analize, decat peste foarte mult timp. Eu am fumat tot din scop medicinal, am fumat 5 tigari, eu nu am vici pot sa spun. Incearca sa zici nu sa nu mai fumezi. Omul isi foloseste o mica aprte din plamani, nu-i foloseste la capacitate maxima, cealalta parte predominanta va ajunge sa se,, atrofieze" daca vrei asa laughing asa ca o informatie. O zi buna! Aveti grija de dvs!

| Serree a răspuns:

Nu se vede, dar ca sa ai plamanii curatii si sa nu se vada este recomandat sa bei mult lapte.

| Gorgan_Sebi_1994 a răspuns:

NU se vede doar peste 2, 3 ani s-au poate si mai multwinking