| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa imi fac cont pe facebook, dar din greseala am gresit anul. De atunci nu ma mai lasa sa imi contul ca cica imi zice ca nu pot sa imi fac contul din cauza anului.[sau ma rog, a varstei]laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

Nu neaparat saa folosesti alt calculator, incearca maine si ai sa vezi ca maine merge! Asa am facut si eu ca tine si am incercat a doua zii si a mmers.Bafta!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa-ti faci contul de pe alt calculator, youtube iti stie IP de la calculator si de aceea nu te mai lasa. Dupa ce-l faci il vei putea folosi si pe calculatorul tau. Succes si numai bine!

| LetyPayne a răspuns:

Nu pune anul/varsta ta adevarata. pune si tu ca ai 20 de ani de exemplu.nu te lasa sa iti faci cont daca ai 11, 12 ani.Fa.ti alt cont.

| Emmy_4970 a răspuns:

Mda mie mi-a fost cu disabled si mi-am facut altul deci am doua as zice sa faci la fel