| Angeliquex3 a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent. Pisica mea e foarte agitata, fuge peste tot in casa, miauna incontinuu si nu are stare. nu e infometata, nu am facut nimic special care sa o faca sa se comporte asa. de ce este asa? funda pentru cel mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| Andreea23445 a răspuns:

Pai probabil este in calduri laughing pentru ca am si eu o prietena cu o pisica si cateodata se taraste pe jos si fuge prin casa si miauna, sau este din caauza ca pisicile mai au si momente din astea si e normal nu te speria happy

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu cred ca e in calduri. Ori ii gasesti un mascul, ori ai rabdare o suporti asa 2-3 saptamani.

| DenissaRoxana a răspuns:

Cel mai probabil este in calduri, dar nu strica sa mergi cu ea la veterinar.

| Krosa a răspuns:

Poate pisica ta este ranita sau un animal cand este gata sa nasca se agita foarte tare iar ea trebuie consolata de catre stapan, ori atunci cand se va intampla un lucru foarte rau animalele se agita foarte mult! Cred ca ar trebui sa o calmezi si sa o duci la un medic pentru orice situatie! Poate fuge de cineva ori poate e speriata sau poate sa ii fi aparut viermi!

Funda?

| Aida55 a răspuns:

Are nevoie de un mascul sau de o femela. big grin