| PikaRawrr a întrebat:

Am nevoie de cat mai multe secrete posibile din sims 3(in afara de parole)

Răspuns Câştigător
| yonut98 a răspuns:

Daca ai sims ambitions pune parolele testingcheatsenabled true si buydebug si du-te dupa aia la miscellauns in categoria aia cu? de la buy mode si gasesti acolo o chestie: fog emmiter. O pui si dupa dai click pe ea si ii dai create effect sau cam ceva de genu si acolo iti apare o casuta unde trebuie sa scrii ceva. eu nu prea stiu multe chestii pe care le poti scrie dar poti sa te mai uiti si pe youtube. deci poti sa scrii:
- ep1coinpileverylarge
- ep2meteorshower
- ep2meditate
- rainheavynight
- rats
cam atatea stiu si sper sa te fi ajutat

2 răspunsuri:
| PikaRawrr explică:

Gomapseumnida happy (multumesc in coreeana)

Răspuns utilizator avertizat