| Gsandra a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi... Ce animal de companie ar trebui sa imi iau? ( inafara de caine sau pisica). M-am gandit la un porcusor de guineea, ati putea sa imi dati niste avantaje/dezavantaje va rog?❤️

1 răspuns:
| LaylaNico a răspuns:

Depinde de preferinte. Iti recomand sa aiba putin par deoarece exista boli precum una care prezinta faptul ca nu mai poti face copii. Te-ai gandit bine porcusorul de guineea fiindca ai si putin contact fizic, dar este si pus intr-o cusca. Spor la decizie!