| MaryAndMizore a întrebat:

Am o intrebare:cum pot sa bag codul lux de la animalut webkinz? Am bagat codul normal si nu stiu unde sa bag celalalt cod care l-am gasit.Va rog ajutati-ma! Dau FUNDAAA uriasa daca exista!

2 răspunsuri:
| CutenessOverLoaded a răspuns:

Pai uite cum faci:intri pe ganz e store setezi limba engleza in cazul ca l-ai setat in romana si dai la deluxe membership acolo dai mai jos si ai o casuta rosie p care chiar nu stiu ce scrie dar dai acolo si in final iti cere datele dar ATENTIE! inainte fa-ti un cont gratuit pe ganz! sper ca te-am ajutat!;-)

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Funditzxa?:03