| nunUun a întrebat:

...Am o intrebare despre acel caine BOO..Cred ca imi voi cumpara si eu unul dar aceasta intrebare este legata de infatisarea lui. Bun, deci cred ca stiti, ca acel catel are "Freza"(sa-i spun asa) Foarte draguta dar nu stiu ca : Pentru acea "Freza" frumoasa trebuie tuns, sau asa ii va creste lui parul asa? Am vazut la Pomeranieni ca au parul foarte stufos spre deosebire de respectivul BOO..Deci? Fundaa!

3 răspunsuri:
| RappMusicc a răspuns:

Asa este rasa luiwinking! Cum si la Chaw-Chaw ii creste la fel asa si la BOO!
Funda?

| RappMusicc a răspuns:

Asa ii creste lui parul! Deasemena la Chaw-Chaw la fel!winking
Funda?

Răspuns utilizator avertizat