| Maria_Popa_Claudia_1997 a întrebat:

Am o intrebare destul de ciudata..catelului meu i-a apatur o buba mare pe spate.De ce a aparut aceasta buba? Crede-ti ca din cauza cipului? Pentru ca in acea zona doctorul veterinat i l-a pus si ma gandesc ca ar putea fi de la asta. sad Oare l-a muscat ceva? Aveti idei?

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Cipul pe spate?
Este foarte posibil sa-l fi muscat ceva. Are vaccinurile si deparazitarile facute?

| meryy11 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la veterinar

| Maria_Popa_Claudia_1997 explică (pentru meryy11):

Abia am venit de la el si a spus sa vin mai pe seara pentru a vedea cu un a[arat daca cipul este localizat fix unde este umflatura.sad Dar nu stiu ce sa cred.