| qwertyu76 a întrebat:

Eu am o pisica care sta in fata blocului, si ii dau mereu de mancare si imi place sa ma joc cu ea, dar mai e un tampit la bloc care nu o suporta deloc. Ieri, a lovit pisica foarte foarte rau cu picoru incat eu am inceput sa plang pentru ca eu iubesc foarte mult animalele.

Intrebarea este: Credeti ca pisica a patit ceva grav din cauza tamptului aluia si de la lovitura de la el?

3 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Cred ca e grav dar chiar asa de rau sa fie?

| denideni2000 a răspuns:

Deci... daca schiopateaza este ceva mai grav daca nu i-a trs doar o lovitura... Si mai zicem ca nu noi oamenii sunte animale. Hm!

| Pisicutayna a răspuns:

Pai... E posibil sa fie putin grav nu foarte grav... Nu stiu ce sa spun si mie imi plac foarte mult animalele!
Dar ca sa fi sigura mai bine sa ai grija de ea! Si sa ai grija si la acela care a lovit pisica!
Sper ca am fost de ajutor!