| Pittikk a întrebat:

Am o intrebare.Hamsterii sirieni si hamsterii pitici pot face puii impreuna? Dau FUNDA la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

E destul de periculos sa te joci dea geneticianul.Nu iti recomand vei regreta.

| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Desigur ca pot nu are nimic, nu conteaza asa mult rasele doar daca vrei tu sa fie puii de rasa altfel nu as vedea nici un motiv pentru are sa nu poate caci sunt hamsteri si nu prea copnteaza rasele asa ca DA pot!

| Latinmoon a răspuns:

Dc nu? Numai sa se plac laughing

| Kriss96 a răspuns:

Nu! Sunt 2 rase complet diferite! Un caine ar face pui cu o pisica? Gandeste-te!

Răspuns utilizator avertizat
| MrAnonymus a răspuns:

Normal ca pot de ce nu ar putea?

Răspuns utilizator avertizat
| AlexAtanasiu a răspuns:

Se poate dar sansa de ai iesi de rasa unui parinte e de 30% si de 70% e sa iese corcitura