| Dolshe a întrebat:

am o intrebare va rog sa nu ma judecati, la ziua unei prietene
am jucat a sau p, si am ales provocare si provocarea a fost sa beau urina unui coleg...si nu am avut incotro.Si a 2zi trebuia sa imi vina ciclu si nu mi-a venit nici a 3 zi ...de ce?

Răspuns Câştigător
| pisioi a răspuns:

Poate ti-a intarziat. chiar trebuia sa bei urina? omgstraight facem rog.nu ar enicio legatura cu ce ai baut si ca nu ti-a venit tie.straight face sa nu te gandesti kmv la sarcina ca nu are cumlaughing

3 răspunsuri:
| cățelușa56 a răspuns:

Puteai sa refuuuzi daaa. Gandeste cum nai avut incotro?

| yoo23 a răspuns:

Tre sa te ia Bear Grylls cu el in expeditii laughing)

| pinkpupix a răspuns:

Nu are legatura cu ce ai baut...