| 666Belial666 a întrebat:

Am o pisica si cred ca are pui (e insarcinata happy ) are burta cam mare si toti vecini au zis ca pisica are pui.Cand mai e putin timp si naste ce ar trebui sa ii pun acolo(de ex o pernuta etc.)

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Pai atunci cand se apropie nasterea pisicile vor cauta un loc mai ascuns si pufos pentu a naste, la mine pisica a nascut in cuibarlaughing

| 666Belial666 explică (pentru Niiiicu):

Pai nu trebuie sa ii pun ceva naste oriunde e cald?

| Niiiicu a răspuns (pentru 666Belial666):

Isi alege ea unde naste, dar poti incerca sa ii faci ca un cos in care sa pui o hainuta si poate ii va placeahappydar daca nu isi face ea singura