| tashajkl a întrebat:

am o pisica si da semne ca e bolnava, dar nu stiu ce are sad! e mai moale, mai putin energica, bea multa apa si totodata mananca mult. am cautat pe net si am aflat ca s-ar putea sa aiba blefarita, ( pleoapa de pe globul ocular, nu stiu cum se cheama exact, are pe margine o line maro)...

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VivianneMnt a răspuns:

Eu zic sa o duci la doctor si sa nu ii pui cine stie ce diagnostic gasit pe net. Oricum doctorul e singurul in masura sa iti spuna ce problema are si sa iti dea tratamentul potrivit pentru pisica.
Bafta

| Didda a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o duci la veterinar. El stie mai bine ce a patit si iti va da medicamente corespunzatoare.