| lallalle a întrebat:

am si eu o intrebare. Carnetu de sanatate al catelului meu este indoit, putin rupt, patat asa il avea de cand l-a cumparat la 4 luni, acum are un an ..as vrea sa stiu daca il pot schimba, si daca da, cum ramane cu "etichetele" vaccinurilor si deparazitarilor care le-a facut pana acum si care sunt lipite pe carnetel?

1 răspuns:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Carnetul de sanatate nu se poate schimba. Incearca sa il indrepti cumva, dar ai grija sa nu-l rupi. Si pune-l undeva bine pana la urmatoarea vaccinare-deparazitare.