| DanielleOwl a întrebat:

Am si eu o problema : Mie imi place foarte mult muzica clasica, parintilor mei nu. Vreau sa i-au lectii de vioara, este instrumentul meu preferat.Ei spun ca e muzica de... inmormantare! Saraci nu suntem, mai am si eu o gramada de bani... Cum sa-i conving?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Spune-le ca-ti doresti cu adevarat.

| Cuniska a răspuns:

Du-te cu ei la vreun concert unde sa poate asculta vioara, spune-le ca pentru tine este foarte important asta si ca ei ar trebui sa fie alaturi de tine, muzica exprima ceea cu cuvintele nu pot. Succes!