| Roxykool a întrebat:

Am si eu o problema si nu stiu cum s-o rezolv sper ca ma puteti ajuta. Cum pot sa fac ca pisica mea cu cainele meu sa nu se mai certe? Am incercat multe motode dar nu se impaca.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Madiiii a răspuns:

Simplu si usor i lasi impreuna si cand cainele sare la mata dai cu lesa peste spate sau fund(nu peste fata)rolling on the floor) si sa fi impunator happy sa i zic de fiecare data la caine nu i voie happy merge laughing de la dresaj stiu asta =) spre sa iti mearga mai multe detalii lasa mesaj cu id :tongue

5 răspunsuri:
| ema01 a răspuns:

Pai poti sa il duci la dresaj sa cand se cearta cu pisoiul il certi! Funda?

| Picssy a răspuns:

Ii cerci,ii inchiz pe amandoi intr-o cametra(asta in cazul in care nu s-ar omora reciproc), si eu am aceeasi problema la tara dar daca stau cu tine in aceeasi casa se vor adapta si vor invata sa convietuiasca impreuna, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi un hamsterwinking

| JnY a răspuns:

E ceva genetic laughing deci cam imposibil!

| sebastian1331 a răspuns:

Suspenda-le permisul, trimite-i la Parchet si da-le ambilor 25 de ani