| JustLuciana a întrebat:

Am si eu un husky siberian de 1 luna si am observat ca are un ochi rosu... el avand ochii albastri se observa foarte bine. ce ii pot lua ca sa ii treaca ochiul sau trebuie dus la medicul veterinar?

Răspuns Câştigător
| ?ose?ic? a răspuns:

Mai bine du-te cu el la veterinar...
Chiar daca el s-ar putea sa iti ceara bani, asta e...
E mult mai bine decat sa faci tu, el se pricepe mult mai bine...
Deci mai bine du-te cu el la un veterinar.

Daca vrei sa incerci totusi tu, atunci uite aici niste chestii care te pot ajuta :P : http://www.adoptiicaini.ro/info/picaturi+pentru+ochi+rosii/

1 răspuns:
| girlonfire56 a răspuns:

Eu cred ca trebuie dus la veterinar