| barbanta a întrebat:

Buna TPU am un acvariu cu icre de corydoras si nu stiu cand vor ecloza, cand vor putea manca, ce sa le dau sa manance ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Doctorfishadi a răspuns:

HEI,buna! Sunt acvarist de multi ani(peste 12). Daca vrei sa iti dau detalii zi si iti las faceboo0k-ul meu si vorbim in particular.Am ajutat si inca ajut o gramada de acvaristi, incepatori sau nu, unii chiar de pe aici.Asa ca scie-mi daca vrei sa iti las facebook, sau daca nu da-mi tu un email ceva! Sper sa faci cea mai buna alegere si sa ma contactezi sa vorbim. Poate mai ai si alte intrebari, de ce sa nu le discutam impreuna si sa le gasim solutii.Bafta!