| casian503 a întrebat:

Buna TPU
Am un acvariu de 40-50 L cu 15 pesti
7 tetrazona mici
5 Xifo
1Betta Femela
2 Molly femele
AstaZi dupa 16 zile de cand i-am achizitionat a murit Un tetrazona
El era cipit si de alti terazona dar si-au revenit caci la inceput erau doar 1 Xifo si 2 Tetrazona apa o schimb o data la spatamana cu apa de la pompa si pun si AquaSafe
Mai nou pestii nu prea mai au echilibru si camd ii vad ca Aripioarele (inotatoarele) sunt foarte desprinse de corp adica mai demult cand innotau erau mai aproape de corpul lor acum sunt mai de departate
Mancare le dau 1 data pe zi
Imi este frica sa nu moara
Am niste Vitamine de la Sera dar prospectul este in alte limbi si nu inteleg imi puteti explica ce trebuie sa fac ar trebui sa bag albastru de metilen in apa?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar greu e sa cauti pe google? Pîănă gasesti aici raspuns mor toti pestii caută nu sta sa astepti nu stim.