| Galatea13 a întrebat:

Buna TPU:].Am un bichon maltese de 9 luni mascul, si vreau sa-l imperechez.(sunt din Galati).Daca stiti pe cineva din zona mea care sa aiba o femela as fi foarte recunascatoare. Funda^^(Mda..si scuzati categoria, >aham...:")

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este prea tinar.Si eu am. Daca vrei sa il ai sanatos si il iubesti cu adevarat, mai asteapta cel putin 3 luni, daca nu mai mult.Numai bine.

| Galatea13 explică (pentru anonim_4396):

Stiusad dar chiar nu mai am rabdare, adica vreau pui neaparat.In plus i-am promis unei prietene ca-i dau si ei un catel, si e pleaca in Italia in curand.Al tau e mascul sau femela?happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Galatea13):

Mascul.Te mai sfatuiesc ceva:nu il duce pe el in casa femelei ci aduci femela in casa la el.Este foarte posibil sa nu o accepte, sint foarte pretentiosi in privinta fetelor.Mult noroc.

4 răspunsuri:
| ellenna02 a răspuns:

Buna. am eu o femela de 2 ani si cv aproape 3, si caut sa o imperechez, ofer 1 pui. ce culoare are bichonul?

| Licuriciu_Laura_1991 a răspuns:

Ai facut o alegere buna ca vrei sa-l imperechezi,deoarece, daca il castrezi, incepe sa se ingrase si sa doarma mult! Sa leneveasca toata ziua! Isi pierde pofta de viata...
Daca ai nevoie de pui trebuie sa il duci la o catelusa de rasa, daca nu, exista o maidaneza frumoasa pitica si pentru elwinking