| flowerpower5552766 a întrebat:

Am un caine ciobanesc german, mascul si vreau sa l dau sa se imperecheze... imi puteti de site uri pe care sa gasesc asa ceva?

2 răspunsuri:
| yoboss97_5553 a răspuns:

laughing De ce sa il dai sa se imperecheze? Daca era femela si doreai pui mai ziceam dar daca este mascul de ce sa faci asta? Daca asta vrei nu ai prieteni, rude...etc caini de aceeasi rasa?

| flowerpower5552766 explică (pentru yoboss97_5553):

Nu,nu am rude sau prieteni care sa aiba si ei ciobanesc german. Dar problema e ca Rocky, cainele meu, e destul de batran si ar fi fost destul de bine sa am un urmas de la el...de aceea am cerut ajutorul membrilor de pe TPU.