| paulutz a întrebat:

Buna TPU am un catel husky siberian (cel din poza de avatar ) dar poza e facut-o mai de mult, acum are 4 luni si 2 saptamani.il cheama bolt.il iubesc enorm! acum 3 zile el a facut o groapa in spate si am observat sa de la un moment dat da cu unghiile in pamant pe ceva fier.m-am dus la el, si am vazut ca e un maner de sabie, rupt, care pare de bronz...am sapat si nu am mai gasit taisul... oare sa mai sap? sau poate a fost rupta, de cineva. funda

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Buna! Eu zic sa mai sapi in continuare. Eu locuiesc in Braila, intr-o zona destul de istorica. Si de cate ori sap in curte pentru a planta ceva dau de cioburi pictate (probabil de la vase din ceramica vechi). Sapa in continuare. Eu cred ca manerul a fost rupt de caine cand sapa, iar taisul se afla mai adanc in pamant.

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: