| InuYasha14 a întrebat:

am un motan de o zi si ceva dar de cand a venit nu si-a facut nevoile. Credeti ca ar trebui sa imi fac griji?

4 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Nu e nici o problema, este psibil sa nu fi mancat destul.Dar ai grija, poate nu a facut in litiera

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Am o cunostinta care si-a luat si aceasta o pisica.
Pisica nu si-a facut nevoile 3 zile, si nici in a 4-a zi nu si-ar fi facut daca cunostinta asta nu i-ar fi cumparat o cutie cu nisip.
Poate de asta, cumparai o cutie cu nisip si poate o sa faca.

| RadiIoana a răspuns:

Chiar poate fi din cauza cutiei{si eu am avut o pisica la 6 ani si nusi facea nevoile prea des decat in parc[in parc la mine e mult nisip] dar era toamna si nu prea mergeam pana intr-o zi cand s-a bagat intr-un colt al camerei si facea asa de urat ca parca vroia sa te manance, apoi am merg la veterinar, acolo a pus-o intr-o cutie cu nisip si dupa ce s-a usurat veterinaru' s-a uitat cu niste ochi la mine...happy}

| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji. Pisicile stau si 3 zile fara sa faca pana se obisnuiesc cu locul si cel mai important e o cutie cu nisip.