| MrSeby a întrebat:

Buna TPU.Am un papagal pe nume Coco si este foarte dragut.As vrea sa stiu cum ii pot face baitza pentru ca lui ii este frica de robinetul de la baie si vreau sa il obisnuiesc sa ii fac baie cu un castron mic, dar se sperie de el.
CIne ma poate ajuta Fundoi :d

Răspuns Câştigător
| sherlock a răspuns:

Nu il spala! Se spala singur din apa pe care eu dai sa o bea! Chiar de nu il vezi tu ca se spala te asigur ca face asta, de obicei din instinct de aparare se spala cand nu e nimeni in preajma mai ales ca spui ca ii este frica de tine.

2 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Nu trebuie sa ii faci tu baie, se curata singurel. Lasa-l in pace si mai bine ia documenteaza-te mataluta pe net despre papagalihappy

| CayusMoise a răspuns:

Nu il spala se spala singur tu doar pune-i un castron cu apa in colivie