| MilitaruBianca a întrebat:

Am un peste Betta albastru pe care il tin intr-un bol micut. Ce nume sa ii pun, adica pestele are deja 4 zile si mama ma bate la cap sa ii pun un nume si eu nu stiu cum sa il numesc... Cateva suchesti m-ar ajuta. FUNDA ^_^

4 răspunsuri:
| PerfectLife a răspuns:

Buna! Polly,Fritz, Arti, Axis, Bubble, Fishy.
Pa-pa!

| Elenuca3567 a răspuns:

Betta al meu e rosu, il am de aproape un an si il cheama Flamenco laughing)))
Poti sa-i spui Pupic, atunci cand merge la suprafata apei sa ia oxigen paraca ar pupa pe cineva. laughing)

| Rιѕα a răspuns:

Și eu am un pește betta într-un bol laughing și nu i-am pus nume.......degeaba i-aș pune, e doar un pește

| danutza22 a răspuns:

Am si eu peste Betta alb cu mov. Il am de 1 zi si nici eu nu stiu ce nume sa ii pun. Am mai avut unul rosu si il chema Nemo.