| Darksidebb a întrebat:

As avea o intrebare pentru baieti...prietenul meu are ziua de nastere vineri si ca si cadou nu i.am luat ceva siropos si bratari parfumuri etc...ca din astea i.am mai luat cu alte ocazii si i.am cumparat niste casti ca stiam ca isi dorea un model de casti mari de mai mult timp si i.am luat + un tricou si mai vreau sa ii iau un joc pentru pc neaparat.si nu stiu ce as putea sa.i iau max de 60 lei (mentionez ca el se joaca Fifa si LOL cel mai mult si ii mai plac si jocuriile cu masini.) Nu ma pricep deloc la jocuri video si habar n.am ce este popular acum.iar FIFA2016 e 200 lei si castiile deja au avut un pret nu ff mic. Va rog sa ma ajutati. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Gandetete ca ne place competitia adica un joc de masinii, sport, impuscaturi ceva care sa insemne o competitie ceva iar fifa 2016 nu e diferit tare de 2015, deci vezi de 2015, gta poate i place

| Darksidebb explică (pentru RAY):

Da, doar ca FIFA2015 are asta e problema laughing

| RAY a răspuns (pentru Darksidebb):

Gta

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Un NFS nu foarte vechi, gasesti cu maxim 50-60 RON. Vezi la media galaxy/altex pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai asa ceva...

http://www.altex.ro/need-for-speed-rivals-pc

| vladeusebiu a răspuns:

Nu e nevoie sa-i mai cumperi si un joc, il gaseste pe internet.Ramai doar la casti si tricou.happy

| DudasLaszlo a răspuns:

Daca vrei neaparat un joc cumpara-i need for speed rivals dar eu am 18 si as opta sa primesc un accesoriu gen un ceas, portofel...

| akedy a răspuns:

Ai putea lua paysafe de 50 lei și să-și cumpere un skin pe lol happy

| Horvat_Andreeas_1995 a răspuns:

E buna ideea cu paysafe, Sigur joaca Lol