| DeshiBebe a întrebat:

Buna TPU as dori niste nume pentru pisoi dar sa fie mai rare nu ca pe net
P.S Pisoiul are culoarea roscat cu negru si cu alb.

8 răspunsuri:
| HeHe11 a răspuns:

Pictatul, Culuoare, Ghemotoc, Jucarie...

| stlucian a răspuns:

Pe al meu il cheama "Mişu".Nu stiu daca e rar dar...big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Colorici

| DeshiBebe explică:

Mai aștept raspunsuri

| florin5000 a răspuns:

Mio,Nero,Zorro

| Mayar a răspuns:

~ Papalipi
~ Valentin - asa se numea pisoiul meu care arata ca al tau
~ Luxy
~ Ciuli
~Homer
~ Ajmak
~ Ifo
~ Ilip
~ Nix
big grin Bafta cu alegerea numelui!

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! De obicei nu prea raspund la acest gen de intrebari, dar daca tot am trecut pe aici happy! Avand in vedere modelul coloristic ii poti spune Tricoloris! Cred ca ar fi un nume unicat, si de ce, nu as fi incantat sa il folosesti, deoarece eu l-am scormonit happy!

| DandelionColor a răspuns:

Nu ai specificat genul pisoiului...