| alexoys a întrebat:

Buna TPU as dori si eu sa stiu cat costa o pereche de papagali amorezi si daca are cineva de vanzare sa imi lase id-ul sau numarul de telefon si il contactez euhappy

2 răspunsuri:
| LoloSkate a răspuns:

O pereche costa in jur de 150 lei...dar ii dau eu cu 50 lei, sau chiar mai putin poate, iti dau id-ul in mesaj! dar da-mi fundita pls

| MaDaLyNa777 a răspuns:

Papagalii amorezi costa in jur de 200 lei...acum depinde de unde ii iei. eu iti spun pentru ca am vazut la magazinul de animale de la mine din oraswinking