| hamham_1461 a întrebat:

As dori si eu sa stiu vedeti poza de la avatrul meu cea cu catelusul, as dori si eu sa stiu daca este de rasa si daca da ce rasa. El este un mascul cam de 6 luni il cheama bobita nu este prietenos dar nici nu musca iubeste copii ii place sa se joace rau de tot.Este blanos si cam micut de statura ar pute fi de rasa si daca da ce rasa?

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Un cățel este de rasă numai dacă a venit de la crescătorie împreună cu certificatul de origine (Pedigree). Dacă nu are acest act, nu este de rasă. But... who cares? Este frumos, să-ți trăiască!
Numai bine!
Pumpkin Pie

7 răspunsuri:
| hamham_1461 explică:

@Спинесхиверс sa stii ca nu este frumos sa vb asa! este catelul meu si daca eu i-am pus numele Bobita asa i l-am pus, tu nu ai cum sa stii cum este catelul in realitate deoarece daca tu chiar l-ai cunoaste ai mai tacea din gura cu cuvintele tale,, jicnitoare,, si eu presupun dar el nu a mai crescut s-ar putea sa fie un ciobanesc mioritic corcit cu un caine de talie mica!

| PumpkinPie a răspuns:

Salut din nou, 80!
Mă bucur că/dacă te-am ajutat! Mulțumesc pentru apreciere!
Numai bine!
Pumpkin Pie

| pisioi a răspuns:

Este corcitura cred. s-ar putea sa fie din ce observ eu ciobanesc cu alta rasa.

| Gizăz a răspuns:

Dacă mi-ar pune și mie cineva numele Bobiță nici eu n-aș fi prea prietenos. laughing
Ce rasă? Mie mi se pare maidanez. Ceea ce nu-l face mai puțin simpatic. big grin

| Smiiilee a răspuns:

Da e de rasa cred ca e ceobanesc

| florrymih a răspuns:

Imi pare rau dar din cate vad nu este de rasa sad. E foarte frumos

| florrymih a răspuns:

Imi pare rau dar nu e de rasa sad...Sa stii ca e un caine chiar frumos.