| Usturoi a întrebat:

As vrea sa aflu un server de metin2 pvp destul de fain! Si sa aiba macar otel si sirius la magazine! Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| RoYaL a răspuns:

Www.metin2united.com sau cum s-o scrie Funda?

| radustefan97 a răspuns (pentru RoYaL):

Da-mi te rog linkul corect

7 răspunsuri:
| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Http://mondialmt2.com/ultra/ eu am lv 90 e pan la 225 pe un caracter am 150 cresti repede ai otel la maga si din el faci king 1 pan la king 6 funda?

| Usturoi explică:

Mondial mie nu imi merege

| maller a răspuns:

Pvp-metin2.no-ip.info dar nu este non stop lvl 90 din prima iteme de gm in inv intra si o sa vezi

| darkrobi a răspuns:

laughing)) ai dat funda la ala cu unitedu e praf sv eu te-as sfatui sa te apuci de oriental big grin

| sorin7eu a răspuns:

Sal adytzu9999. Un server fain de metin2 este metin2 namours.Nu e in romana dar se intelege ce scrie. Sper ca o sa-ti placa!

| otiotiboss a răspuns:

Metin2 skylla