| DanielutzaJD a întrebat:

Buna TPU:*, as vrea sa inavat un dans acasa, r&b sau hiphop sau street dance, dar as vrea pe melodii cunoscute gen flo-rida -low sau right round sau altele nu neaparat astea...imi puteti da ceva linkuri care m-ar putea ajuta? fundita pentru cele mai bune:*:X

2 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Dans DnB dansez eu depinde cum vreihappy

| SheIsCrazy a răspuns:

Hello :*, sunt multe dansuri care le-ai putea invata, de ex eu invat DnB de pe youtube. Pe youtube poti invata multe dansuri, de ex eu am descoperit: C-walk, Dubstep si cred ca mai sunt multe altele. Sau poti scrie pe youtube dance hip hop tutorial si numele melodiei daca vrei. Sau daca e, cauta pe google dansuri care te intereseaza. Sper ca am ajutat, bye :*