| sebitare1234 a întrebat:

As vrea sa stiu care caine e cel mai bun la vanatoare si asa pentru varsta mea 14 ani.Ce caine mi sa-r potrivi dintre rasele vanatoaresti!

Răspuns Câştigător
| And4rr a răspuns:

Parerea mea este ca rasa Pointer englez este cel mai potrivit.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic un Doberman. Sa ai o zi frumoasa.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Eu spun ca un Beagle e perfect. Am si eu (o cheama Jessy) si este perfecta mai ales pentru companie. Este foarte jucausa, se adapteaza usor cu alte animale... Sa ai o zi buna!

| maria89nic a răspuns:

Brac

| Kriss96 a răspuns:

Beagle sau Westie. Sunt caini mici si dragalasi. Dar Westie se ingrijeste foarte greu. Ma refer la blana. Ai mult de furca cu el. Tot un Beagle ar fi ideal. E energic si un foarte bun vanator. Are blana scurta si e ascultator. Daca vrei un caine mai mare, Bracul german e superb si un caine de vanatoare recunoscut. Se ingrijeste si usor.