| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ce unelte iti trebuie pentru a face bijuterii din sarma si margele.

2 răspunsuri:
| SnowyLeopard a răspuns:

Pai depinde de margele. Daca au o gaura mare, le poti pune si cu mana, dar daca au gaura micuta de tot, ai putea folosi un ac.

| foxsilver a răspuns:

In principiu, ti-ar trebui un sfic, un patent cu falci rotunde si unul cu falci late.Nu sunt sigura daca ai nevoie si de un ciocanel micut.
Oricum, iti recomand si acest filmulet, unde te vei lamuri mai bine si poate va fi si o sursa de inspiratie.

http://www.youtube.com/......ttp?/watch