| Șttefania a întrebat:

Azi mi-am pus primul meu videoclip pe YouTube si am nevoie de niste vizualizari. Ma puteti ajuta? Dau funda si voturi bune celor care ma ajuta.
http://www.youtube.com/watch?v=wg0R16UuNBA

Răspuns Câştigător
| Bix a răspuns:

.Am dat euu mass la toata lista, daca vreii fundahappy

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Foarte frumos, ai grija de el in continuare si sa fie sanatos

| ßhåååå a răspuns:

Sa sti ca am vazut videoclipul (deci te-am ajutat cu ceva:d)ai un hamster ft dragut. ceva funda sau vot?big grin

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Foarte dragut

| DrDeath a răspuns:

Ce e asa mare lucru?straight face

| Șttefania explică:

Andreipaul am zis eu ca e mare lucru? Presupun ca tu ai dat dislike. Eu nu am zis ca este ceva extraordiar ci am zis ca este primul meu videoclip si vreau niste vizualizari. Multumesc pentru vot si commuri ceilalti

| ExistSiEuPeAici a răspuns:

Foarte frumos hamsteru`love struck