| TudorDodo a întrebat:

Bichonii maltezi din imagine mea de profil sunt rasa pura? Sunt masculi, dar nu sunt ai mei.Merci!big grin

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Nu sunt rasa pura. Doar pedigree-ul poate sa dovedeasca puritatea rasei. De unde ai poza?

| TudorDodo explică (pentru DenissaRoxana):

De pe facebook, de pe profilul omului de care imi voi lua in vara si eu bichonul.

| Akita41 a răspuns:

Buna. Intr-o perioada (cand voiam si eu foarte mult unul ) m-am documentat mult despre aceasta rasa si cred ca as putea sa ii recunosc. Asa ca dupa parerea mea sunt de rasa pura.