| Carolina1972 a întrebat:

Ce ati alege intre un caine labrador si american bully? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Daca stii ca ai suficienta forta si nu ajungi pres in mijlocul drumului,iti poti lua american bully, dar daca nu, ia-ti un labrador, sunt chiar super inteligenti si draguti, la partea de paza ei cam dau laba cu hotul ca is foarte friendly.

8 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Labradorul e FOARTE prietenos
deci, daca totusi iti iei bully, tine minte ca trebuie dresat la greu, si NU merge fara asta, altfel si tu si cainele o sa aveti probleme din cauza naturii foarte agresive (de aia are si numele de bully)

pe scurt, eu mi-as lua labrador, mult mai putina bataie de cap

| BlackBriliant a răspuns:

Labrador pentru ca e mai cuminte decat american bully

| DuckDodgers0 a răspuns:

As alege un Ciobanesc German laughing)

| Carolina1972 explică (pentru DuckDodgers0):

Dece? laughing) eu am avut, dar din pacate s-a dus... a fost too old :/

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru Carolina1972):

Eu am deja doi Ciobanesti Germani, imi plac foarte mult pentru ca sunt foarte inteligenti, sunt si jucausi si sunt si buni de paza... happy dar alege ce rasa iti place tie intre cele doua de mai sus eu as alege labradorul pentru ca este mai inteligent

| Carolina1972 explică (pentru DuckDodgers0):

Eu prefer labradorul. Tocmai ce mi s-a facut un dor de cainele meu...cel care a murit din pacate?

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru Carolina1972):

Imi pare rau...