| Sky_6013 a întrebat:

TPU! Cum imi pot convinge bunicii sa imi ia un porcusor de guineea? laughing. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DianaScorpio a răspuns:

Aratandu-le ca esti responsabil/a si ca vei sti sa ai grija de el.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! si eu am unu dar la mine nu au fost parinti de acord.bun pai spune-le ca nu necesita multi bani. citeste si tu pe net, si se ataseaza de tine.eu cand vin de la scl incepe sa chitae ca sa vin sa o pup. este f draguta, am avut si pereche mi a facut si pui dar au murit si a ramas doar ea, deci le poti spn ca se ataseaza repede sunt draguti usor de ingrijit, si chiar merita...succes, daca mai ai nevoie de detalii da mi un msj privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunele ca o sa ai grija de el si il hranesti la timp ii cureti cusca si o sa fii responsabila si sigur o va face.bafta!

| deniz_7747 a răspuns:

Zile ca ose ai grija de el, zile ca ose fi fuarte fericit daca tilcumpara si ose fie fuarte frumos din partea lor sa til cumpere si zile ca ose ai ascult ose te comporti fuarte frumos cu iei si ciar compuartate fuarte frumos cu iei.