| ღAndrutzaღ a întrebat:

Cum pot face un calendar pe o luna sau pe un an, nu conteaza, cu o poza prorpie? Adica am o poza cu o vedeta si vreau sa fac un calendar cu acea poza, cum fac? Dar orar? Toate astea sunt ONLINE. Dau fundita! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| babyV a răspuns:

Si eu mi-m facut calendar pe LULU.COM.intrii si-ti arata un fel d reclama la o carte, dai clic dupa care undeva in stanga crie si CALENDAR.Pt. orar nu stiu nici un site, dar poti sa faci in word 2007