| IlegalSmile a întrebat:

Cum pot sa fac credite pe Imvu? Help me pls Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Intri pe yopmail si scrii acolo in colt in casuta aia portocalie un nume (orice nume, si dai copy) si trebuie sa iti apara no mail for ce nume ai scris acolo@yopmail.com iar dupa intri pe my imvu si dai la earn credits si dai la refer a friend si iti apar 3 casute dai pe ultima si dupa aia iti apar iar trei casute de sus in jos in prima dai paste... in a doua scrii orice chiar si jkhkjh^^. si dupa aia dai next si dupa intri inapoi pe yopmail si iti apare yes si no si dai yes scrii numele la imvu si dupa aia iesi dai iar yes sidupaia dai next si faci contul si rogi pe cineva sati intre pe cont si sa te invite de 5 ori si iti da 1500 credits cu placere, sper ca ai inteles big grin fundita? :d