| dulcica2 a întrebat:

Daca as lua un porcusor de guineea as putea lua doar unul sau ar muri mai repede? Raspuns Rapid!

Răspuns Câştigător
| micky19 a răspuns:

Buna, eu am o fetita si pot sa iti zic ca e foarte foarte rasfata, are 2 anisori am luat-o de pui mic. Daca ii oferi dragostea de care are nevoi si atentie traieste si 7 ani. Verisoara mea a avut la fel si ea, o fetita care a trait 7 ani.

2 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Eu am doua veverite si doi porcusori de guinea.Am luat doi pentru ca daca luam decat unul traia mai putin si pe la 5 ani incepea sa turbeze. Asa ca am luat fata si baiat si la veverite si la porcusori. Daca cumperi doi baieti intr-o cusca ei se vor musca si se vor rani, la fel se intampla si daca lasi doua fetite in cusca.

| DrA a răspuns:

Poti sa iei unul singur. Nu pateste nimic daca il ingrijesti cum trebuie