| Simiina8 a întrebat:

Buna TPU Daca porcusorul meu de guineea miroase un pic ce sa fac? dau funda si vot :*

Răspuns Câştigător
| Alexandra_1434 a răspuns:

Este normal ca porcusorii de guinea sa miroasa am si eu unu si asa am patit si eu, ca sa nu te mai deranjeze mirosul pune-l intr-o parte a camerei pe care o aierisesti des. Sper ca te-am ajutat. love struck

6 răspunsuri:
| aDiDaSxD a răspuns:

Sterge-l cu o carpa umeda
Funda?

| liliti a răspuns:

Dai cu apa

| bobopingu1 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il bagi intr-un lighean mai mic pui putina apa si il speli pe corp.
Dar ai grija sa nu-i dai apa in urechi si pe ochi pentru ca il supara foarte tare.
sper ca te-am ajutat

| andra000 a răspuns:

Spalal, dal cu parfum... daca nu inceteaza mirosul, baga-l in masina de spalat si pune mult balsam de rufe.

| Simiina8 explică (pentru andra000):

Da si sa il scot mort de acolo ...Fi sigura ca nu primesti funda

| AlcolicSmile123 a răspuns (pentru andra000):

S-ar putea sa se intoxifice a cu parfumu ala straight face ma rog papagalu meu aproape a murit daca nu-l scoteam la aer curat. Eu zic sal spele cu niste apa si un balsam care miroase frumos si sa dea cu peria pe el. Evideent, daca sta. Daca nu cineva sa-l tina si tu sa freci.