| AnnnaMarrria a întrebat:

De curand mi-am luat un caine de talie mica. Si mai am unul de talie mare (pitbull) dar,am o problema! Cateaua cea mare nu prea o suporta pe cea mica,se repede la ea si nu stiu ce as putea face sa rezolv problema... Am certat-o, nimic straight face Stiu ca e o intrebare cam ciudata dar. Chiar caut rezolvare happy
Funda cine m-ar putea ajuta!

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Intrebarea nu e ciudata de loc,de obicei,cucaini de genul(PitBull)asa se intampla.
sa trecem la subiect,de cate ori se repede pitbullita corecteaz-o,ii spui pe un ton ferm, rastit nu-i voie si o ignori dupa. Ea trebuie sa inteleaga ca tu esti liderul, iar ea si cel mic sunt pe aceeasi treapta, la fel trebuie sa faci si cu cel mic cand va creste daca v-a avea asemenea reactii, dar daca s-ar intampla ar cam ramane draperie asa ca pune-o la punct pe pitbullita.

p.s. Intra pe www.pitbullclub.ro prezinta-ne pitbullita si orice intrebare ai sau daca vrei vreun sfat acolo gasesti crescatori adevarati de Pitt care te vor ajuta cu siguranta.

1 răspuns:
| alexbibi22 a răspuns:

Poate e geloasa
poate pe ce.a mica o rasfeti mai mult si din cauza asta