| k1dutzz a întrebat:

Buna TPU dupa cum stiti vechiul hack anty fly dmg nu mai merge pentru ca au facut o mentenanta noua recent. Si as vrea sa imi dati un site si instructiuni pentru noul hack anty fly dmg dupa noua mentenanta pentru metin2 ro!

1 răspuns:
| Dobros a răspuns:

Hi! ma hackul nu a fost imbunatatit din pacate... apropo daca vr poti sa folosesti m2bob si am o rugaminte la tine daca se poate... fami si mie un cont pe m2bob pe id draik_k@yahoo.com